Skąd: Piła/Poznań

PostWysłany: Pon 18:59, 28 Kwi 2008 Temat postu:

Kamil napisał:
Tom napisał:
To przez tych drukarzy dziewczyny się nie podniosły już w 4 secie , jak tak można robić piłka dotkneła parkietu a pieprzony drukarz tego nie uznał szlag człowieka trafia jak widzi co się dzieje z sędziowaniem w naszej lidze . Matlak powiedział cała prawde o sędziowaniu w naszej lidze . Muszyna wygrała dziei sędziom

Puknij się w głowe! Mecz wygrywa się dzięki 3 wygranym setom a nie dwóm punktom.

ale to wlasnie dzieki tym dwom pkt MKs wygral 4 set a moze i mecz baranie. sciagnij te klapki z oczu bo zaslaniaja ci rzeczywistosc

PostWysłany: Pon 19:28, 28 Kwi 2008 Temat postu:

Wyjazd był super!! Najlepszy wyjazd w tym sezonie pod kazdym względem:) a sedzia to nie wiem z kad był..... Ale co tam wygramy w Srode i czwartek i bedzie oki:) Bo ja nie mam zamiasru jechac 14godz do Muszyny. Tzn. pojedziemy ale w nowym sezonie na runde zasadnicza:)

PostWysłany: Pon 19:54, 28 Kwi 2008 Temat postu:

Napisze teraz oczywista oczywistośc, no ale cóż, czasami trzeba. Nasze Nafciarki, niezależnie od wyników w Pile czy ewentualnie w Muszynie i tak są najlepsze w Polsce. Tak więc myslę że do następnych meczów należy podejśc na dużym luzie. One już swoje zrobiły, a wszystko co więcej ugrają może tylko jeszcze bardziej cieszyc kibiców.

LuckyLuck napisał:

Lucky Luck ma racje. kto choć trochę gra w siatkę o jakąs stawkę(wszelakie turnieje), gdy set nie wychodzi ale po jakims czasie dochodzi się przeciwnika i nagle ni stąd ni z owąd sędzia z premedytacją myli się na niekorzyść, to nie jednego silnie psychicznie potrafi to wyprowadzić z równowagi i niestety nie gra się tego co się potrafi. no ale wypowiedzieć mogą się w tej materii tylko osoby które grają a nie siedzą i zrzędzą.

PostWysłany: Wto 7:07, 29 Kwi 2008 Temat postu:

Szkoda z wami dyskutowac, bo i tak wiecie swoje. Mam nadzieje, ze Muszyna pozbawi was złudzeń o złocie już w czwartek. I wtedy bedziecie sobie mogli dywagowac do woli o krzywym boisku, niegrzecznych sedziach itp itd.
dario wałcz
Debiutant
Debiutant

Posty: 337

Skąd: Wałcz

PostWysłany: Wto 7:33, 29 Kwi 2008 Temat postu:

A ja tam pochwaliłem tego posta hehe, a w szczególności głupoty w nim wypisywane

Darko76
Nowicjusz
Nowicjusz

Posty: 22

PostWysłany: Wto 9:30, 29 Kwi 2008 Temat postu:

czy pozbawi nas muszyna tych złudzeń czy nie to i tak w tym sezonie zrobiliśmy najwięcej. szkoda że z zazdrości niektórzy się zielenieją i nie potrafią pogodzić się z nieudanego sezonu. taki jest sport.

Ostatnio zmieniony przez Darko76 dnia Wto 9:31, 29 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Wto 13:19, 29 Kwi 2008 Temat postu:

Ten kaliski ,,kibol" nawet na msze dał za naszą porażkę. Módl się chłopcze lepiej za swoją drużyne aby ktoś dał wam kaske na dobry team:)

PostWysłany: Wto 15:56, 29 Kwi 2008 Temat postu: