Skąd: Wałcz

PostWysłany: Nie 20:25, 27 Kwi 2008 Temat postu:

juz w Kaliszu zalatwili meczyk
teraz czas na PIle
taki dream team i potrzebuje pomocy zeby wygrac, to jest zenujace, a tego sedziego to na przeszkolenie

PostWysłany: Nie 23:12, 27 Kwi 2008 Temat postu:

Wystarczy że wygracie u siebie 2 mecze i macie mistrza z czego będziemy się wspólnie cieszyć! Pozdro!

Prasa Piła

Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 1172

Pomógł: 12 razy
Skąd: Piła

PostWysłany: Pon 7:15, 28 Kwi 2008 Temat postu:

No i po wyjeździe. Fajna zabawa i naprawdę udany weekend sportowo. Wygrana w pierwszym meczu, to coś świetnego. W drugim sędzia faktycznie przegiął i to w momencie kiedy dziewczyny zaczęły łapać wiatr w żagle i mogło być różnie. Takie 2-3 piłki potrafią narobić wiele szkody bo siatkówka taka jest. Ale trzeba pamiętać że Muszyna wygrała 3 sety a nasze 1 i to /muszyna wygrała. Z tego co mówiono w kuluarach po meczu, śędziowie do weryfikacji i szef LSK wypowiedział się że J.Matlaka nie ukarze za wypowiedzi o sędziach bo tylko prawdę powiedział.

PostWysłany: Pon 9:29, 28 Kwi 2008 Temat postu:

To przez tych drukarzy dziewczyny się nie podniosły już w 4 secie , jak tak można robić piłka dotkneła parkietu a pieprzony drukarz tego nie uznał szlag człowieka trafia jak widzi co się dzieje z sędziowaniem w naszej lidze . Matlak powiedział cała prawde o sędziowaniu w naszej lidze . Muszyna wygrała dziei sędziom

PostWysłany: Pon 10:50, 28 Kwi 2008 Temat postu:

Tom napisał:

Puknij się w głowe! Mecz wygrywa się dzięki 3 wygranym setom a nie dwóm punktom.

PostWysłany: Pon 12:50, 28 Kwi 2008 Temat postu:

Dużo racji ma zarówno jedna jak i druga strona. Wiadomo, że jak zdobywa się punkt, ale naprawdę traci trzy - i żeby to były jeszcze spekulacje czy to było boisko czy aut to byłabym w stanie taki błąd zrozumieć. Ale to był środek boiska, a sędziemu się wydawało, że któraś zawodniczka piłkę podbija - takich błędów się nie popełnia. To na pewno trochę posypało psychikę zawodniczek, ale trzeba pamiętać, że dziewczyny przegrały wcześnie dwa sety i wcale nie jest powiedziane, że gdyby nie ten błąd wygrałyby ten czwarty set. Poziom sędziowania poza tym jednym przypadkiem było dość dobry. No i przypominam, że po tym błędzie zrobiło się 8:7 dla Muszyny, a nie np. 10:7 także sprawa wygrania tego seta wciąż była otwarta i nalezało to zrobić. Jasne, że takie niesłusznie odebrane trzy punkty muszą boleć, ale to nie pierwsza i nie ostatnia pomyłka sędziowska. Był to na pewno przełomowy moment w 4. secie, ale nie w całym meczu. Nie wierzę, że dziewczyny by wygrały 3:2 gdyby nie ten błąd, bo tworzą one profesjonalny zespół, który liczy się z pomyłkami sędziowskimi a mimo to wygrywa. Jeżeli mówimy, ze gdyby nie ten błąd to byłoby zwycięstwo tym samym sprowadzamy nasze dziewczyny do roli amatorek. Nie dajmy się zwariować. Nie poszło im wczoraj i nie jest to wina sędziego. Za taki błąd powinien zostać ukarany grzywną, bo to się w meczu o finał nie powinno zdarzać, ale nie sądzę, żeby to miało aż tak znaczący wpływ na przebieg meczu. Ze stanu 7:8 też można seta wygrać. Fakt, że nasze dziewczyny się podłamały, ale to już nie jest wina sędziego - popełnił błąd, ale dziewczyny powinny się od razu podnieść. Powiem więcej - powinny się tak wkurzyć, zeby odebrać Muszyniance ochotę do gry. MKS zagrał bardzo dobrze, Nafciarki z kolei przystąpiły do tego meczu jakby zdekoncentrowane i rozkojarzone. Grały od początku chaotycznie. To nie był błąd w tie - breaku, żeby się aż tak oburzać. Zawsze śmialiśmy się z kibiców, którzy całkowitą winą za przegraną ich drużyny obarczają sędziego. Nie przesadzajmy. Jest 1:1 w Muszynie, także w lepszej sytuacji jesteśmy teraz my. I wykorzystać to...!

Ostatnio zmieniony przez Monako Inowrocław dnia Pon 13:05, 28 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Pon 13:39, 28 Kwi 2008 Temat postu:

Wyjazd jak najabrdziej zaliczony do udanych! Smile haha! Smile było genialnie! Pozdroo! Dzieki! Very Happy

Co tak zaniemowiliscie ? MKS Muszyna 3 - 1 farmutil pila

Bąź co bądź to zawsze mecze finałowe,pokazywane przez tv(dzięki czemu o druzynie jest głośniej w całej Polsce) a nie o jakieś tam 3 miejsce. Smile

PostWysłany: Pon 16:27, 28 Kwi 2008 Temat postu:

Kaliszakom niesamowicie jad zazdrości wypływa. Niektórzy nawet wieszać się chcą jak Piła majstra zdobędzie:)Smile Nie komentujcie ich żałosnych wypocin bo szkoda intelekt sobie marnować.
Nie ma się co podniecać tymi sędziami, było minęło. Czas przygotować się na mecze u nas dopingować dziewczyny i moze być pięknie.
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiekTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Forum Klubu Kibica PTPS Piła Strona Główna -> PTPS w LSK 07/08 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)