PostWysłany: Pon 16:34, 05 Sty 2009 Temat postu: PTPS - MKS

Mecz z Muszynianką u nas. Niedziela, godz. 14.45 ...

Pomógł: 7 razy
Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Piła/Poznań

PostWysłany: Pon 16:50, 05 Sty 2009 Temat postu:

coz mozna powiedziec. Ten mecz trzeba wygrac i to w zasadzie wszystko. Muszynianka jest w formie( pokonała BKS w ostatnim sparingu) a forma naszych siatkarek caly czas jest wielka nie wiadoma. Oczywiscie w ostatnich meczach widoczne byly oznaki poprawy jednak jak wplynela na pilanki przerwa swiateczno noworoczna tego tak naprawde nikt nie wie.

PostWysłany: Pon 17:57, 05 Sty 2009 Temat postu:

Ja mam nadzieje, ze włąsnie ta przerwa świąteczna pomorze naszemu zespołowi..Trener Matlak yyy jak to napisać, przyłożył sie na pewno do tej przewy i zrobił z dziewczynami to czego brakowało nam przez ta 1 rundę.. Sparingi sa sparingami, inaczej gra sie przy pełnych trybunach Wink.. Mam nadzieje, ze Muszyna troszkę gorzej zagra po tej przerwie Wink... A jaki wynik będzie to sie okaże Wink

PostWysłany: Pon 18:08, 05 Sty 2009 Temat postu:

sadze ze mecz wygramy, dobrze byloby jakby za 3 pkt, ostatecznie za 2 moze byc:)

PS. mnie tylko zastanawia kto to ten mecz w niedzele ustalil, toz w srode gramy w LM w odincowie Sad rozumiem tv no ale bez przesady

PostWysłany: Pon 21:09, 05 Sty 2009 Temat postu:

Wydaje mi się, że będzie pojedynek pięciosetowy, na chłopski rozum nie wiem kto wygra. Mam nadzieję, że Nafta Smile

Staram się wymazać z pamięci mecz gwiazd i postawę Kosmatki w tym meczu, stąd tak wysoko obstawiam Razz

PostWysłany: Pon 22:56, 05 Sty 2009 Temat postu:

Pięciosetówka, ale ostatni dla nas Smile Aczkolwiek będzie ciężko, bo Muszyna przed tą przerwą prezentowała chyba najlepszą formę w lidze.

@ Stusii

Muszyna miała bardzo dobrą drugą połowę pierwszej rudny zasadniczej, ale akurat przed samą przerwą świąteczno-noworoczną "mineralne" chyba bardziej niż na samej grze skupiały się na tym, co to jeszcze na święta trzeba zrobić i stąd aż 5 setowe spotkanie z Gwardią Wrocław.

W sumie to nie miałabym nic przeciwko, jakby Muszyna zagrała z nami tak samo, ale pewnie nie ma co o tym marzyć, bo ranga meczu, zapewne wymusi większą koncentrację.

Ale jak zwykle jestem dobrej myśli. Chciałabym, żeby było zwycięstwo za 3 punkty, 3:1 na przykład, ale jeśli będzie zwycięstwo po tie-breaku, to się nie obrażę Smile.

PS.
Orientuje się ktoś jak przebiega zgrupowanie w Wałczu, czy dziewczyny poza treningami, mają zaplanowane jakieś mecze kontrolne, albo chociaż jeden test-mecz?