Dołączył: 18 Lut 2006
Posty: 465

Skąd: PIŁA

PostWysłany: Wto 21:07, 06 Sty 2009 Temat postu:

coś czuje na kościach że Nasze dziewczyny milo nas zaskoczą i wygrają mecz 3:1 Smile

@ Stusii

Muszyna miała bardzo dobrą drugą połowę pierwszej rudny zasadniczej, ale akurat przed samą przerwą świąteczno-noworoczną "mineralne" chyba bardziej niż na samej grze skupiały się na tym, co to jeszcze na święta trzeba zrobić i stąd aż 5 setowe spotkanie z Gwardią Wrocław.

W sumie to nie miałabym nic przeciwko, jakby Muszyna zagrała z nami tak samo, ale pewnie nie ma co o tym marzyć, bo ranga meczu, zapewne wymusi większą koncentrację.

Ale jak zwykle jestem dobrej myśli. Chciałabym, żeby było zwycięstwo za 3 punkty, 3:1 na przykład, ale jeśli będzie zwycięstwo po tie-breaku, to się nie obrażę Smile.

PS.
Orientuje się ktoś jak przebiega zgrupowanie w Wałczu, czy dziewczyny poza treningami, mają zaplanowane jakieś mecze kontrolne, albo chociaż jeden test-mecz?

Właśnie nie chodzi mi bezpośredni o ostatnią kolejkę, tylko o przekrój całej rudny która rozegrana została przed tą przerwą Cool

PostWysłany: Śro 8:14, 07 Sty 2009 Temat postu:

Nie no narazie Mks grałcałą I runde lepiej od naszego zespołu ale Pilanki na koniec też zaczeły grać dosyc dobrze mam nadzieje ze zrobia nam tą niespodzianke i WYGRAJĄ

PostWysłany: Śro 13:19, 07 Sty 2009 Temat postu:

Będzie ciężko. Nasze dziewczyny grają już bardzo dobrze (chociaż tak jak mówiłam - liczę na to, ze Kosmatka lepiej zagra niż w meczu gwiazd) i dlatego mam nadzieję, że urwą punkty Mineralnym. Ale na dobrą sprawę tutaj możemy tylko prorokować, bo nie wiemy jaką formę prezentują oba zespoły po swiątecznej przerwie. Patrząc na mecz gwiazd to na pewno Muszynianka, bo w drużynie północy lepiej spisywały się białostoczanki i kaliszanki niż pilanki, ale jak wiadomo taki mecz nie może być w żaden sposób miarodajny.

Cuki_PTPS
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 621

PostWysłany: Śro 21:49, 07 Sty 2009 Temat postu:

My bez formy w Muszynie potrafilismy urwać jeden punkt wieć w Pile z formą powinno być zwycięstwo i takie zapewne bedzie;) Muszyna gra dobrze ale pare akcji może przygasić góralskie dziewczyny i wtedy My weźmiemy góre;)

Ostatnio mi się śniło, że wygraliśmy Razz To chyba dobry znak, co? Razz

Jakoś czuję w kościach, że wygramy i być może nawet za trzy punkty, ale już nie chcę zapeszać.

PostWysłany: Pią 16:01, 09 Sty 2009 Temat postu:

Sory ale jak sie cos Śni to sie tego nie mowi bo wtedy sie zapeszy a jak jest to zly sen to trzeba powiedziec SmileSmile ja stawiam na 3-1 PILA Smile

Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Forum Klubu Kibica PTPS Piła Strona Główna -> PTPS w PLK 08/09 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)