ja bym sie bardziej martwil o klaudie bardzo niewyraznie wygladala i niemam na mysli gry tylko sam jej wyglad wydawal sie jakas taka oslabiona a co do Mileny chodzi o to co chwile siedziała na parkiecie i trzymala się za stope wydaje mi sie ze to mogł byc jakis skurcz albo poprostu krzywo stanela na nodze niewiadomo...

PostWysłany: Wto 22:50, 20 Sty 2009 Temat postu:

Słyszałem, jak Klaudia mówiła, że po prostu źle się czuje. Pewnie jakieś przeziębienie czy coś Wink

Pomógł: 7 razy
Skąd: Piła/Poznań

PostWysłany: Wto 22:52, 20 Sty 2009 Temat postu:

Jesli chodzi o Milene, to przy jednej z akcji zle stanela i prawdopodobnie lekko skrecila sobie kostke badz poprostu odczuwala bol, tak przynajniej mowili w tv.
Co do samego meczu, to nalezy sie cieszyc z wygranej. Jestesmy w fazie play off i to najwazniejsze. Niestety to nasze zwyciestwo jest jakby to powiedziec... troche szczesliwe. Sedziowie conajmniej dwa razy pomylili sie ewidentnie na korzysc Pily, a ta najbardziej znaczaca pomylka miala miejsce w pamietnej akcji tie breaka. Najdluzsza i najbradziej emocjonujaca akcja meczu, po ktorej Pilanki odskoczyly rywalkom, jednak jak pokazaly powtorki Paulina Maj nie zdolala podlozyc reki pod pilke i punkt nalezal sie Wloszkom. Nie wiem, dlaczego zostal zmieniony sedzia liniowy, ale to tez nie brzmi zbyt dumnie. Najwazniejsze jednak jest zwyciestwo i to, ze nasze siatkarki potrafily sie zmobilizowac po przegranych dwohc setach a sedziowie no coz... mylili sie, myla i beda mylic, choc zeby byc sprawiedliwym trzeba przyznac, ze pomylki te zdazaly sie w obie strony.

Daniel

Dołączył: 03 Lut 2006
Posty: 411

Skąd: Piła

PostWysłany: Wto 22:57, 20 Sty 2009 Temat postu:

Liniowy zostal zmieniony po 2 przerwie technicznej w secie 2, poniewaz pomylil sie 3 razy na korzysc Wloszek.

PatrasGld
Debiutant
Debiutant

Posty: 305

Skąd: Piła

PostWysłany: Wto 23:01, 20 Sty 2009 Temat postu:

milena ma jakiś drobny uraz pleców wyczytlem to na jej oficjalnej stronie.

PostWysłany: Wto 23:09, 20 Sty 2009 Temat postu:

a ta akcja z tie breaka to nie wiem czy wczesniej nie powinna sie zakonczyc na korzysc Pily bo z tego co widzialem a siedzialem na wysokosci siatki i akurat z tej strony co byl atak, ze byla tam tasma jak byk a sedzia to puscil. a wiem ze powtorki byly tylko z dalszej akcji czyli obrony Maj. wiec wszystkie komentarze ze sedzia ewidentnie sie pomylil na korzysc Pily wcale mnie nie przekonuja. te ataki po bloku to tez takie naciagane troche byly przy niektorych to nawet wloszki sie nie upieraly.
co do sedziego liniowego to on poza obserwacja linii koncowej powinien tez obserwowac czy pilka ni eposzla po bloku, a przed zmiana, pokazywal ze interesuje go tylko linia koncowa, uwazam wiec ze slusznie zostal zmieniony. po zmianie jakos energia nie tryskal, zasypial prawie na tym krzesle, wiec moze to nie byl jego dzien i dobrze ze zostal zmieniony.

Ostatnio zmieniony przez Arti dnia Wto 23:12, 20 Sty 2009, w całości zmieniany 2 razy

PostWysłany: Śro 1:10, 21 Sty 2009 Temat postu:

Ten pan "wypaczał" wynik meczu: ewidentne 2 auty po których uderzały włoszki on wciągał w boisko. A główni dali ciała tylko przy akcji w 5 secie.

konik
Dyskutant
Dyskutant

Posty: 800

PostWysłany: Śro 8:21, 21 Sty 2009 Temat postu:

No ale było jak było wygraliśmy przeszlismy dalej no i bardzo dobra atmosfera na meczu mysle że kibice ze Szczecinka byli zadowoleni z kibicowania z nami może będa narzekac jak stałem przy nich z bębnem ale wygladali na zadowolonych

Losowanie jutro, kolejnej fazy Smile

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Klubu Kibica PTPS Piła Strona Główna -> PTPS w Lidze Mistrzyń 08/09 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)