Posty: 1172

Pomógł: 12 razy
Skąd: Piła

PostWysłany: Czw 14:20, 20 Paź 2011 Temat postu: PTPS - Pałac

Następne spotkanie nasze siatkarki rozegrają już w sobotę z Pałacem Bydgoszcz. Rozpoczęcie meczu o godzinie 19.00...

PostWysłany: Czw 14:41, 20 Paź 2011 Temat postu:

Optymistycznie 3:1 dla PTPS. Dużo zależy też od tego co z kontuzją Szełuchiny. Jej ewentualny brak byłyby dużym osłabieniem Pałacu.

PostWysłany: Czw 15:20, 20 Paź 2011 Temat postu:

trzeba wziąć też pod uwagę, że przed meczem z Treflem na ból kolana narzekała Hudima ;/

ulgowy 8zł
studenci z ważną legitymacją (do 26 roku życia) ulgowy.

PostWysłany: Sob 23:01, 22 Paź 2011 Temat postu:

no i wygrana 3:2 po cięzkiej bitwie. Nasze panie w tym meczu zdecydowanie grały poniżej swojego poziomu Very Happy

Ostatnio zmieniony przez dawid1994 dnia Sob 23:01, 22 Paź 2011, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Sob 23:51, 22 Paź 2011 Temat postu:

hmm , czy ja wiem , czy poniżej poziomu ? Na pewno mogły zagrać lepiej , ale nie zawsze trafia się taka forma jak z Muszyną . Na pewno brawa i szacunek należy się za wielką wolę wygrania tego meczu. Pokazały charakter.

PostWysłany: Nie 8:36, 23 Paź 2011 Temat postu:

Ja myślę, że to był mecz gdzie było naprawdę sporo woli walki z obu stron, więc drużyny chyba nadrabiały charakterem niż grą, bo ta toczyła się falami i generalnie nie powaliłaby neutralnego widza "na kolana" z podziwu. Optycznie, od drugiego seta do końca meczu przewagę i inicjatywę miały pilanki, a Pałac w końcówce czwartego dał radę jeszcze się porwać na zryw dający tie-breaka. Stary Pałac po trzecim secie sądzę, że dostałby baty w czwartym jak w drugim, a ten zespół się nie dał, podobnie jak w Łodzi i to nam się podoba, że walczą do ostatniej piłki, nie ma rezygnacji. Dawno nie widziałam aż tak charakternego Pałacu, ostatnio chyba 2009/2010, a wcześniej to już trzeba sięgnąć pamięcią głębiej. Ważnymi momentami w końcówce tego seta był pech Weroniki Hudimy, chyba mokra piłka po długiej wymianie i została jej w dłoniach, a następnie zablokowanie na kontrze ataku Ani Kaczmar przez Justynę Sosnowską. W tiebreaku ważna zmiana Moni, która uratowała można powiedzieć seta i mecz dla PTPS. Odnośnie sędziów i tej decyzji... cóż można napisać... ekhm.. ograniczę się do tego, że prawda jest taka, że nikt trenerowi naszemu na boisko nie kazał wskakiwać i robić "prezentację". Sam się o żółtko poprosił i dostał, więc ciężko mieć akurat o to pretensje, a same uwieszenie się na siatce, no cóż jakoś mnie to nie dziwi, że akurat w Pile nie zauważyli takiego "szczegółu" Very Happy Najbardziej szkoda mi Zuzy Czyżnielewskiej, bo grała najrówniej z całego zespołu i nie zasłużyła, by walnąć ostatni atak w siatę. Lepiej by było, gdyby przebiła a PTPS skończył sobie sam atakiem. I tak będziemy mieć z niej dużo pożytku. Możemy sobie gdybać, co by było gdyby Julka była zdrowa...

PostWysłany: Śro 10:25, 26 Paź 2011 Temat postu:

Na oficjalnej stronie PTPS informacja z meczu PTPS-u z Pałacem opatrzona jest tytułem "Tie-breaker dla Piły". Co to jest ten breaker? Może mi ktoś wytłumaczyć? Zawsze pisałem tie break, ale breaker?

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiekTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Forum Klubu Kibica PTPS Piła Strona Główna -> PTPS w PLK 2011/12 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)