PostWysłany: Nie 19:54, 03 Lut 2008 Temat postu:

Zgadzam sie z tym jeśli chodzi o Manon. Choć moim zdaniem ładniejsza od niej jest Debby Stam, i niczego sobie Kim Stealens:) Do nas niestety same niezbyt piekne rosjanki przyjadąSad Urodą Kalisz MArtinus przyćmi ciekawe jak bedzie na parkiecie:)

PostWysłany: Nie 21:09, 03 Lut 2008 Temat postu:

Do Piły zaś przyjedzie Ljubov Sokolova czy Julia Merkulova Very Happy
To też fajnie, nie? Very Happy
Obie w porządku nie powinno być problemów z foto czy autografem Wink

Ostatnio zmieniony przez Elwyn dnia Nie 21:10, 03 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Nie 22:03, 03 Lut 2008 Temat postu:

Uwielbiam Sokolovą Smile co nie zmienia faktu, ze w tym dwumeczu nie zycze jej najlepiej. i w meczach z Polską też nie Smile ale to nie moja wina, że urodziła się Rosjanką, a nie Polką :p

PostWysłany: Pon 19:40, 04 Lut 2008 Temat postu:

Cinek ale chyba w LM to się dopinguje polskie drużyny co? Nieładnie tak, czym dalej któraś z polskich drużyn tym lepiej dla wszystkich

cinek_walcz napisał:
Nooo Winiary maja o wiele trudniejszego rywala niz my =] i jestem pewien ze nie dadza rady nawet zadnego seta nie zdobeda w dwumeczu , tam gra cała rep. Holandii napewno sa ograne.. zreszta sami wiecie jaki poziom prezentuje rep. Holandii !

cinek ten Twoj post jest za bardzo szowinistyczny.

Mamy z Kalisze takie uklady jakie mamy, ale w LM nalezy im kibicowac, bo graja dla Polski.
Podobnie sprawa ma sie z niezbyt madrym postem, ze pojedziemy dopingowac przeciwniczki w Kaliszu. Mow za siebie, bo ja zapewnima cie, ze nikt z KK sie tam nie wybiera a nawet jesli by ktos pojechal, to juz napewno nie w podobnym do Ciebie celu.

Apropos innej wczesniejszej wypowiedzi, ze ktos tam liczyl na to, ze trafimy na Kalisz, to tez bylo niezbyt rozsadne, bo bylaby to ogromna szkoda dla Polskiej siatkowki ( choc bylo to nie mozliwe, ze wzgledu na rozstawienie).

To tyle OT.
Wracajac do tematu, to nie wiem kto ma trudniej. My czy Kalisz. Zariecze to bardzo bogaty klub z Rosji, ale rywalkami Kaliszanek bedzie rep. Holandii.
Mysle, jednak, ze chociazby z powodu odleglosci ktore bedzie trzeba pokonac na mecze wyjazdowe my mamy ciut trudniej.Jak bedzie czas pokaze. Mam tylko pytanie-czy na LM tez obowiazuje ta zasada "zlotego seta"? Jesli tak to mamy spory handicap w postaci rewanzu u siebie-patrz np. mecz Zariecza z AZSem...

PostWysłany: Czw 20:09, 14 Lut 2008 Temat postu:

No i niestety w pierwszym meczu przegrana i to dość wyraźna. Dziewczyny jakby spiete, nie podjęły walki. No cóż drugi mecz trzeba byzagrać na maxa a i to pewnie bedzie za mało

PostWysłany: Czw 22:17, 14 Lut 2008 Temat postu:

Przed meczem mowailo mi serce ze mecz bedzie wygrany a rozum mówił zupełnie inaczej ;/..Niestety było tak jak wiemy. Pierwszy set był masakryczny ( to juz drugi z rzedu taki słaby pierwszy set w naszym wykonaniu Neutral <boi sie> ). Kolejne sety były lepsze..najbardziej żałuje 3 seta, ponieważ tam było można wygrać gdyby nie parę zepsutych ataków ;/ Neutral. Niestety to spotkanie do bardzo nieudanych jeżeli chodzi i atak nie może zaliczyć Michela. ile piłek skończyła z 2,3 ?..... według mnie trener popełnił duży błąd wystawiając ja w podstawie. jak pojawiała sie Anita na boisku to kasia miała więcej możliwości do rozegrania ataku, a Anita ciągnęła zespół do przodu. no niestety Michela ma bardzo dobre przyjecie a z atakiem tak dobrze już nie jest. Jeszcze jakiś czas temu atakowała z głowa, obijała piłka ręce zawodniczek a teraz tylko jeb** na siłę i nic z tego dobrego nie wychodzi- szczególnie teraz.W takim meczu powinna grac Anita, ktora ma lepszy atak, przyjecie w miarę porównywalne no i jak stoi pod siatka to podwyższa blok :p..Jezeli byśmy zagrali konsekwentnie to była dość poważnie duża szansa na wywiezienie dobrego wynik, tym bardziej ze zawodniczki jakiejś skomplikowanej gry nie grały..szkoda.Mam nadzieje ze w pile ugramy jakeis 2 sety przynajmniej Wink. a później w niedziele wygramy po pieknym spotkaniu z kaliszem Very Happy

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiekTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Forum Klubu Kibica PTPS Piła Strona Główna -> PTPS w LM 07/08 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)