Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto.
Forum Klubu Kibica PTPS Piła Strona Główna

Vini Monteschiavo Jesi - PTPS Farmutil Piła

Jakim wynikiem zakończy się spotkanie Vini Monteschiavo Jesi - PTPS Farmutil Piła ???

Skąd: Piła <<<górne>>>

PostWysłany: Pon 16:20, 28 Sty 2008 Temat postu: Vini Monteschiavo Jesi - PTPS Farmutil Piła

Temat dotyczy wtorkowego meczu pomiędzy Vini Monteschiavo Jesi a PTPS Farmutil Piła który rozpocznie się o godzinie 20.30.

PostWysłany: Pon 17:07, 28 Sty 2008 Temat postu:

mecz bedzie bardzo ciezki niestety tylko dla pilanek moim zdaniem.
Nasze siatkrarki powinny skupic sie na tym, zeby nie bylo wstydu jak np. we Francji. Nie spodziewam sie tutaj zbyt korzystnego rezultatu, dlatego ucieszy mnie kazdy wygrany set.

PostWysłany: Pon 17:26, 28 Sty 2008 Temat postu:

Zwycięstwa nie ma co się spodziewać, trzeba natomiast postarać się ugrać jak najwięcej, bo w rywalizacji o wyjście z grupy każdy punkcik może być na wagę złota.

PostWysłany: Pon 18:47, 28 Sty 2008 Temat postu:

Ja jako kibic Pilskiej drużyny daje 3;1 dla nas. Licze na troche czescia, Włoszki maja awans wkieszeni to byc może wsytawia zmienniczki, jak by nie byłó trezba wyjśc,walczyć ,wygrywac. Myśle ze nie powinno być aż tak źle.

PostWysłany: Pon 21:11, 28 Sty 2008 Temat postu:

Kto wie, może będzie kolejka cudów hehe:)a tak poważnie, to jest to naprawdę chyba najcięższy mecz jak narazie w tym sezonie z rozgrywkach międzynarodowych. Wynik może być różny jak to w sporcie bywa, z jednej strony rozluźnione włoszki mające zapewniony awans mogą sobie odpuścić troszke to spotkanie, lub też moga pokazać iż są prawdziwymi profesjonalistkami i podejdą do tego meczu podwójnie zmotywowane. Każdy ugrany set przez Piłe będzie ssukcesem:)

Prasa Piła

Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 1172

Pomógł: 12 razy
Skąd: Piła

PostWysłany: Wto 9:21, 29 Sty 2008 Temat postu:

Jest nadzieja dopóki o godzinie 20.30 zaczną grać siatkarki, następnie nadzieja się kończy a zaczyna się profesjonalne lub mniej profesjonalne podejście do pracy ( meczu). Jednak nawet w przypadku nie wiadomo jak dużego zaangazowania w grę to po tym co widzieliśmy w Poznaniu w niektórych momentach, należy powiedzieć szczerze że szanse są iluzoryczne a słaba gra Jesi raczej mało prawdopodobna. Natomiast miejmy nadzieję że nasze zawodniczki podejdą do meczu w pełni profesjonalnie i jednocześnie z pełnym zaangażowaniem to obejrzymy ciekawy mecz w ich wykonaniu i może jakieś sety urwane które przyniosą awans później. Wierzę do 20.30 i przez cały mecz do końca a jak wyjdzie to zobaczymy

PostWysłany: Wto 18:48, 29 Sty 2008 Temat postu:

Co wy gadacie za głupoty bedzie 3-2 dla naszych Very HappyVery Happy ciezki ale wygrany mecz