Skąd: PIŁA

PostWysłany: Wto 12:46, 11 Lis 2008 Temat postu:

dziś ruszać siedzenia i na mecz!! to nie jest prośba Twisted Evil

PostWysłany: Wto 20:24, 11 Lis 2008 Temat postu:

Co to był za mecz......Z jednej strony piękny (oczywiście 4 set to coś niesamowitego) a zarazem slaby (niestety skrzydła są póki co za słabe jak na taką drużynę z Rosji. Największe brawa dla Agnieszki Bednarek....Nie wiem jak ona to zrobiła w tym 4 secie ale zasługuje na szczególne wyróżnienie. Myślę że obie środkowe spisały się dzisiaj bardzo dobrze. Wyróżniłabym też Milenę. Reszta niestety przeciętnie lub słabo. Niestety atak na skrzydłach w ogóle nie leżał ale można optymistycznie patrzeć na następne mecze. Pomimo przegranego meczu to brawa dla dziewczyn za walkę. Po tym meczu nigdy nie powiem że set jest stracony przy takiej przewadze. Wszystko jest jak widać możliwe do odrobienia.

PostWysłany: Wto 20:55, 11 Lis 2008 Temat postu:

jedna pilka i bylby tie braek, czemu Milena zamiast do Hendzel zagrala do Kosmatki. widac ze sa mozliwosci w tej druzynie, przyjecie tez bylo chociaz mogloby byc lepsze. ogolnie mecz byl piekny i oby tylko bylo juz tylko lepiej. teraz tylko na sobote trzeba poczekac i o ile moga dziewczyny grac dobrze w LM to i czas zaczac w Pluslidze

Czemu koleżanka zapaśnik ni grała :pp Very Happy Wink xD
według mnie kk zawiódł... na wielkich meczach znajduje sie tyle ludzi w tym kotle :pp, nie wiem skąd patrząc na to ile osób było dzisiaj.. Ale mimo tego doping był, troche szkoda ze upadł wtedy jak sromotnie przegrywaliśmy ale to wtedy każdemu ręce opadały... Atmosfera dobra, jak zawsze Wink

Bardzo fajnie ze Agnieszka tak doobrze serwowała no i trzeba poweidziec ze jakoś zmotywowała dziewczyny do walki. niestety ;/ Dziewczyny nie przegrały tego meczu w szatni, chciały wygrać, niestety nie wyszło.. Uda sie w następnym meczu (wiadomo ocb:D )

PostWysłany: Wto 22:00, 11 Lis 2008 Temat postu:

Brawa dla dziewczyn. To co zrobiły w 4 secie to naprawdę spory wyczyn. Szkoda, że to kolejna porażka ale w końcu przeciwnik był z najwyższej półki. Tradycyjnie już dobrze zagrały Milena i środkowe. Słabo skrzydła. Orzeł nie kończyła w najważniejszych momentach. "Jeśli Ty nie kończysz, to kto!?" Niech te słowa Matlaka posłużą za najlepsze podsumowanie...

Ostatnio zmieniony przez Stusii dnia Wto 22:01, 11 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Wto 22:26, 11 Lis 2008 Temat postu:

Napiszę tylko tyle, choć nie widziałam spotkania - co za mecz!
W 4 secie przy stanie 16:23 piszę do koleżanki, że teraz to musi zdarzyć się cud, odeszłam od lapa i telefon od drugiej koleżanki - wracaj, jest 25:25!
Zabrakło milimetrów, zabrakło odrobiny szczęścia więcej...ale widać jaki potencjał drzemie w tej drużynie!

PostWysłany: Wto 22:48, 11 Lis 2008 Temat postu:

Mecz świetny! Mimo przegranej dziewczyny pokazały serce do walki i walczyły dzielnie i dlatego mimo porażki jestem zawdowolony i zwielkim optymizmem patrze na kolejne mecze, co do dopingu też było bardzo dobrze i nie ucichliśmy jak to mówił jeden z przedmówców tylko ciągle dopingowaliśmy, a jak jesteś taki cwany to zrób swój kk i spróbuj zrobić lepszy doping, byc usiadł znami byś podarł ,,pape" to byś zobaczył jak to jest, bo tak z poza kk to kazdy wymaga niewiadomo czego, Kibice spisali się dzisiaj bardzo dobrze:)

PostWysłany: Wto 22:55, 11 Lis 2008 Temat postu:

Aga Bednarek po zakończeniu meczu z trudem powstrzymywała łzy. Nic dziwnego, niemal sama odrobiła pół seta przy tak ogromnej przewadze rywalek, a na koniec koleżanki wycięły jej taki numer. A Kosmatka to niedożywiona chyba jakaś, siły nie ma, żeby huknąć? Tylko plasik, srasik, wszystko podbijane... ehhh
konik
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 800

PostWysłany: Wto 22:59, 11 Lis 2008 Temat postu:

No ale nasza gra dzisiaj wyglądała a nie jak w meczu z gwardia musimy wierzyć w nasze Dziewczyny spokojnie i MP i PP będzie dla Piły

Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Forum Klubu Kibica PTPS Piła Strona Główna -> PTPS w Lidze Mistrzyń 08/09 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)