PostWysłany: Czw 19:30, 12 Lut 2009 Temat postu:

Za to w studiu na hali polsatu slynny komentator sportowy - glownie pilka nozna Roman Kołton, ktory znow jakis program robi z Jurkiem.

P.S Czy byl na meczu Przedpelski?QuestionQuestion

Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 379

Skąd: Wałcz

PostWysłany: Czw 20:02, 12 Lut 2009 Temat postu:

A mi osobiscie KOlton sie ni epodobal. Malo naszych pojechalo do Wloch. i zaraz wrocily. Jedna Skowronska to troche malo. A co on jakis agent czy fachowiec od siatkowki zeby twierdzic ze wyjazd do Wloch gwarantuje rozwoj zawodnika. Matusiak pojechal i co, Fratczak byla i co. Gdyby trener Matlak mial conajmniej 8-9 zawodniczek na podobnym poziomie to ten mecz wygladalby inaczej, i ni epotrzebne bylyby mecze o wysoka stawke co tydzien zeby miec rezultat.
1 i 3 sety wygladaly dobrze szkoda ze chociaz jeden z nich nie zostal wygrany, ale zawodniczki pokazaly ze zadne tam Bergama i inne Perugie nie sa im straszne i mozna grac jak rowny z rownym. We Wloszek pogramy i wygramy 3-0 a przejdziemy dzieki malym pkt:)Smile

Przemoch24
Nowicjusz
Nowicjusz

Posty: 221

PostWysłany: Czw 20:06, 12 Lut 2009 Temat postu:

Arti: Jesli wygraja 3 - 0 to beedzie zloty set grany.

PostWysłany: Czw 20:26, 12 Lut 2009 Temat postu:

szkoda tego 3-go seta Sad dziewczny sie pozbierały i pokazały co potrafią ale sędzia swoje też dołożył...;/

Cuki_PTPS
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 621

PostWysłany: Czw 20:59, 12 Lut 2009 Temat postu:

Wygrała lepsza drużyna która przyjmowała atakowała i blokowała lepiej od nas, Bergamo zagrało prostą siatkówkę co wystarczyło By nas pokonać.... No nic skupiamy się na lidze i tyle:)

PostWysłany: Czw 21:12, 12 Lut 2009 Temat postu:

Ale sędzia też dołoży w 3 secie swoje 3 grosze i nasze z prowadzenia zaczeły przegrywac co na bank podcieło im skrzydła.
berkelz
Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 24 Lut 2007
Posty: 135

Skąd: piła

Nie ma sie co dziwić, ze mojemu przedmówcy nie podobał sie komentarz wyśmienitego komentatora i specjalistę (moim skromnym zdaniem) od sportu.. Może nie czuje siatkówki, ale myślę, ze spodobał mu sie troszkę meczyk, parę razy dość żywiołowo reagował Very HappyVery Happy... Może np wraz z Markiem Magiera będzie produkował jakis program volley cafe xDDDD.. A tak na poważnie, to widać różnice poziomów... niestety. Może gdyby nasze dziewczyny nie grały tak dużo meczów w takim odstępie czasu było by lepiej i by coś sie ugrało... Bardzo fajnie ze ludzie na meczu dopisali Wink

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Klubu Kibica PTPS Piła Strona Główna -> PTPS w Lidze Mistrzyń 08/09 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)