PostWysłany: Śro 21:27, 07 Lut 2007 Temat postu:

CEV: Asystel - Nafta 2:0 (25:12,25:20,) jak narazie Very Happy bedzie dobrze

Posty: 1172

Pomógł: 12 razy
Skąd: Piła

PostWysłany: Śro 21:51, 07 Lut 2007 Temat postu:

Nie będzie dobrze he he. Sety do 12, 20 i 13. Szkoda ale mimo wiary w zespół, można było spodziewać się wyniku 3:0. Szkoda tylko że wysoko przegrane poszczególne sety. Aha no i wszyscy spotykamy się na rewanżu. Trzeba wspomóc dziewczyny, aby osiągnęły jak najlepszy wynik chociaż w Pile.

PostWysłany: Śro 23:23, 07 Lut 2007 Temat postu:

Tak Jest Prasa! Wszyscy spotykamy sie w pile!! Wszyscy to wszyscy!! nie ma wymówiek Very Happy zartuje ale naprawde na meczu z novara niech Piła pokaże jaka jest świetna! a tego wyniku mozna było9 sie spodziewać... tyle ze do 12 i 13 set no no panienki słabo Very Happy w pile chyba tak byc nie powinno Very Happy

PostWysłany: Czw 8:49, 08 Lut 2007 Temat postu:

no i cala o naszej lidze kobiet oraz naszym ukochanym klubie ,ale inaczej byc nie moze bez finansow nie ludzmy sie.wloszki to nie zespol z ukrainy dla ktorego nagroda jest wyjazd zagranice na turniej cev. bogate turczynki przynajmniej tak sie wydaje tez przeszly obok meczu z nafta bo tu wlasciwie nie ma o co grac tyklo wydatki a potem jeszcze trzeba jechac do wloch po lanie.smutne ale prawdziwe polska kobieca siatkowka zyje juz wspomnieniami .ze byly kiedys mistrzyniami europy

PostWysłany: Czw 14:04, 08 Lut 2007 Temat postu:

Do ZF, tak proforma, mistrzyniami Europy to polki sa nadal,nikt im tego tytułu jeszcze nieodebrał.

PostWysłany: Czw 15:53, 08 Lut 2007 Temat postu:

Najważniesze, że pograły z utytuowana druzyna... Ten drugi set daje troche nadziei ze mecz w Piłe może sie owdwrocic na korzyść Nafty. A jezeli nawet nie to to chociaz bedzie fajne widowisko Very Happy

PostWysłany: Czw 15:57, 08 Lut 2007 Temat postu:

Nafcie brakuje doświadczenia w grze z najlepszymi...Awans to raczej za dużo powiedziane,ale w Pile możemy powalczyć o chociaż seta na pewno.

PostWysłany: Wto 13:35, 13 Lut 2007 Temat postu:

"Nie pojedzie z nami Sara Anzanello i Natasza Osmokrović. Trener postanowił dać im odpocząć, gdyż ostatnio grały najwięcej. Zabraknie też libero Paoli Cardullo - powiedziała Katarzyna Skowrońska-Dolata"

Zrodlo: [link widoczny dla zalogowanych]

PostWysłany: Wto 14:04, 13 Lut 2007 Temat postu:

Widac wyraznie ze trener juz wie ze wygrana ma w kieszeni. Jakbym chciał zeby sie okazalo ze Nafta wygra 3-0, a Asystel zdobedzie tylko 44 male punkty!! To by było piękne Very Happy