Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto.
Forum Klubu Kibica PTPS Piła Strona Główna

Niedzielny mecz z Kaliszem

PostWysłany: Pon 14:12, 06 Lut 2006 Temat postu: nafta gaz ptps!!!

raz nie zawsze ExclamationExclamationExclamation ta porazka nie pozbawi naszych nafciarek mistrzostwa Polski!Exclamation! caly wałcz kibicuje NAFCIE GAZ PTPS Exclamation! pozdrawiam

PostWysłany: Pon 14:18, 06 Lut 2006 Temat postu:

wielkie podziękowania także dla fan klubu kibica za super powitanie kibiców z Wałcza
atmosfera na meczach jest super

banan
Nowicjusz
Nowicjusz

Posty: 36

Skąd: Wałcz

Porażki się zdarzają. To jest własnie to piękno sportu, że wygrawają lepsi. Wczoraj lepszą dyspozycję miały siatkarki z Kalisza więc to im należy gratulowac sukcesu. Nafciarki dały z siebie wszystko na co było je wczoraj stać. Brawo!! Dziekujemy! Dziewczyny zaprezentowałyscie sie naprawdę dobrze.Głowa do góry! Bedzie dobrze! Cały Wałcz też jest z Wami!

Marcin

Dołączył: 01 Lut 2006
Posty: 296

Pomógł: 6 razy
Skąd: Piła <<<górne>>>

PostWysłany: Pon 15:03, 06 Lut 2006 Temat postu:

Wielkie podziękowania dla KIBICÓW z Wałcza za wspólny doping Nafciarek Exclamation!

Ostatnio zmieniony przez Marcin dnia Pon 15:12, 06 Lut 2006, w całości zmieniany 1 raz
Daniel

Dołączył: 03 Lut 2006
Posty: 411

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Piła

PostWysłany: Pon 15:07, 06 Lut 2006 Temat postu:

Mecz byl piekny jak na pojedynek dwoch najlepszych druzyn w lidze przystalo. Wygrala Calisia ale tak mecz byl bardzo wyrownany i dziekujemy dziewczynom za piekne widowisko. Zaskoczyla mnie wypowiedz trenera Matlaka podczas konferencji prasowej, jak sie dowiedzialem powiedzial ze nie chcial wpuszczac mlodych zawodniczek bo sa zbyt niedoswiadczone i nie sa wsparciem dla druzyny. Coz 4 set kiedy przy stanie 20-10 dla grzeskow na parkiecie graly Bednarek,Manikowska,Wysocka i zdobyly bodajze 7 pkt z rzedu zupelnie zaprzecza slowom Matlaka i to nie tylko moja opinia. W mojej ocenie wczoraj zabraklo w Nafcie dobrego przyjecia i skutecznego bloku. Niestety na swoim poziomie do ktorego nas ostatnio przyzwyczaily, nie zagraly Beata Strzadala i Tina Lipicer, ale z tego co slyszalem to Lipicer jest chora. Coz, mecz z Kaliszem jest juz historia, nalezy o nim szybko zapomniec i przygotowywac sie do niezwykle trudnego pojedynku z Bydgoszcza juz w najblizsza sobote. Wierze ze Nafta jest w stanie pokonac Bydgoszcz rowniez na ich terenie i licze na zwyciestwo. My ze swojej strony postaramy sie na pewno wesprzec Nafciarki dopingiem Smile I pamietajcie - DUMNI PO ZWYCIESTWIE, WIERNI PO PORAZCE - KIBICE NAFTY GAZ PILA ! Smile

PostWysłany: Pon 17:11, 06 Lut 2006 Temat postu:

Matlak chciał dać naszym najlepszym zawoniczkom w 4 secie odpocząc aby były wypoczęte na 5 set. To było dobre posunięcie ale wydaje mi się żę te 7 pkt. z rzędu było dość przypadkowe. Co prawda blok działał wtedy bez zarzutu ale jak piłka była po naszej stronie brakowało nam doświadczenia w rozegraniu. Juz myślałęm że Matlak wpuści na koniec seta najlepsze w zespole. Może by dogoniły Kalisz wtedy i by było po meczu.

Daniel masz racje że słabiej zagrały Lipicer i Strządała. No cóż pani Beacie od czasu do czasu zdarzają się takie mecze jak wczorajszy Smile

PostWysłany: Pon 17:12, 06 Lut 2006 Temat postu:

Zapomniałem się zalogować sorry to już si więcej nie powtórzy Razz
Daniel

Posty: 411

Skąd: Piła

PostWysłany: Pon 18:23, 06 Lut 2006 Temat postu:

Pawel wiadomo ze chcial dac im odpoczac bo byl juz pewien tiebreaka ale na pewno nie spodziewal sie ze te mlode tak pociagna ta gre i beda w stanie zdobyc taka serie punktow. My tez ze zdumienia przecieralismy oczy jak nagle z 20 do 10 zrobilo sie 20-17 ale nalezy przypomniec ze Kalisz prowadzil z bydgoszcza 24-14 i rowniez stracil 5 pilek pod rzad wygrywajac seta do 21. Sadze ze zmniana w 4 secie byla spozniona o kilka punktow gdyby stalo sie to np 3-4 pkty wczesniej to ten set jak i caly mecz mogl byc nasz. Ale teraz to mozna juz tylko gdybac.

PostWysłany: Wto 0:33, 07 Lut 2006 Temat postu:

Oglądałem mecz w TV.Szkoda tej porażki.Było tak blisko zwycięstwa.Ale nie ma co rozpaczać.Tak naprawdę najważniejsze będą play-offs.
Co do niedzielnego meczu.W zespole Nafty słabiej niż zwykle zagrała Iza.Nie najlepiej rozgrywała,troszkę słabo broniła.Zawiodła też Tina.Grała słabo w ataku.W ogóle atak był chyba najsłabszą stroną Nafty w tym meczu.Pochwały należą się Agnieszce Bednarek.Ta dziewczyna robi niesamowite postępy.Na brawa zasłużyły także Mariola i Eleonora Dziękiewicz.Ogólnie z dobrej strony pokazały się młode zawodniczki,zwłaszcza w 4 secie,kiedy to prawie odrobiły 10 punktową stratę.
Calisia znowu pokazała jak tracić seryjnie punkty przy wysokim własnym prowadzeniu.Który to już raz?
Nie ma co się załamywac po tym meczu.Wypada pogratulować Calisii i powoli skupiać się na kolejnych meczach i przygotowywać w spokoju do play-offs.W finale Nafta mogłaby zagrać z Calisią i nie miałbym nic przeciwko temu,żeby wynik finału brzmiał 3:2 dla Nafty.