12%
 12%  [ 5 ]
Wszystkich Głosów : 39

PostWysłany: Czw 21:24, 08 Mar 2007 Temat postu:

Jak ktos chce to u mnie na forum (www.siatkarskalinkownia.fora.pl) są linki do meczu Nafta-Kalisz. Już jest 1 set. 2 pewnie za 2-3 godzinki. Dział "mecze ligowe (LSK, serie A etc)."

PostWysłany: Pią 16:42, 09 Mar 2007 Temat postu:

a mi tam przezycie raz tego horroru wystarczy. nie wiem czy moje nerwy wytrzymaly by ogladac to poraz drugi. Sad
Chociaz moze obejrzez sobie sama prezentacje zeby zobaczyc jak wyszla nasza oprawa...Question

Aktywista
Aktywista

Posty: 726

PostWysłany: Pią 16:59, 09 Mar 2007 Temat postu:

Ja jestem masochistką Razz Ale poważnie to podaj tego linka na forum Calisii tam pewnie znajdą się chętni Razz :/
Jak będzie mozliwość sciągnięcia jakichś wygranych meczów Nafty to dawaj znać Smile

PostWysłany: Pią 19:47, 09 Mar 2007 Temat postu:

Na forum Calisii to ludzie od dawna wiedza o linkach. Co do meczów wygranych przez Naftę to coś się może znajdzie. Ostatnio udostępniałem pojedyncze sety na prośbę Babci_z_kapcia. Popatrzcie na moim forum, bo linki w dziale LSk jakies się znajda i nadal sa aktywne.
Aktywista
Aktywista

Posty: 726

PostWysłany: Sob 0:12, 10 Mar 2007 Temat postu:

Dzięki, jak się połapię jak to działa to na pewno mecz z MKS-em sobie ściągnę. Po pierwsze - zwycięstwo Nafty. Po drugie - grała Iza Smile Jutro będę kombinowała, żeby ten meczyk jakoś ściągnąć.