Posty: 726

Pomógł: 8 razy
Skąd: Inowrocław

PostWysłany: Pią 18:25, 09 Mar 2007 Temat postu:

Agissa - też mam taką nadzieję! Ja też obstawiam taki wynik, ale ja się jednak czasem pomylę Razz Jednak częściej udaje mi się trafić - więc mam nadzieję, że tym razem też tak będzie, a skoro nasz forumowy jasnowidz też tak mówi - no to musi tak być Razz

PostWysłany: Pią 20:54, 09 Mar 2007 Temat postu:

Mam nadzieje ze w rewanżowym meczu Nafta wygra za 3 pkt!! Gra na swoim terenie i to plus dla Nafty,,, chociaz jak widzimy BKS jest dobrym zepolem, ale NAfta pokaze w tym meczu ze bedzie lepszym Very Happy
Aktywista
Aktywista

Posty: 726

PostWysłany: Sob 0:09, 10 Mar 2007 Temat postu:

Właśnie byłam ciekawa, Dudinho komu będziesz kibicował Wink I tak się domyślałam, że Nafcie. Za Naftą przemawia w tym meczu atut własnego parkietu. Wiele będzie znaczyło od tego czy potrafią wyciągnąć wnioski z porażek. W meczu z Bydgoszczą udowodniły, że jednak potrafią. Mam nadzieję, że teraz będzie tak samo i w Pile siatkarki PTPS będą miały już skuteczną receptę na niewygodnego rywala z Bielska Smile

PostWysłany: Sob 10:08, 10 Mar 2007 Temat postu:

Szczerze mówiąć BKS i Nafta to moje ulubione zespoły i teraz grają o wysokie pozycje w LSK, Nafta chce utrzymać 2 pozycje a BKS chce być też drugi, ostatnio zaczął awansować Very Happy Powiem tak: "Fajnie będzie jak Nafta i BKS będą w pierwszej trójce w LSK przed Play Offami". A teraz Nafta dla rewanzu wygra żeby było równo między tymi zespołami: 1 przegrana i 1 wygrana Very Happy
Aktywista
Aktywista

Posty: 726

PostWysłany: Sob 11:42, 10 Mar 2007 Temat postu:

Patrząc na tabelę nawet jeśli Nafta przegra z BKS-em, ale urwie mu dwa sety to BKS i tak nie wyprzedzi Nafty w tabeli chyba, że ja coś krzywo patrzę. Wyprzedzić Naftę może tylko wygrywając z nią za trzy punkty. Ja patrzę optymistycznie i jak już wspominałam - triumfatorem w tym meczu, wg mnie, będzie Nafta. Wygra 3:1 i trzy punkty zostają w Pile.

PostWysłany: Nie 11:13, 11 Mar 2007 Temat postu:

Wygrana za 3pkt. cieszy.Nafta po raz kolejny pokazała,że pieniądze na boisku nie grają. Na uwagę zasługuje bardzo dobra gra Anity Chojnackiej,która zaliczyła kolejny po Bydzi bardzo dobry mecz Exclamation

Aktywista
Aktywista

Posty: 726

PostWysłany: Nie 11:31, 11 Mar 2007 Temat postu:

Przy stanie 2:0 dla Nafty martwiłam się, żeby się znowu nie skończyło tak jak w Bielsku. Paradoksalnie spokojniejsza bym była gdyby po dwóch setach było po jeden Razz A jak bielszczanki urwały nam tego trzeciego seta to naprawdę moje zdrowie i życie było poważnie zagrożone. Stan przedzawałowy. A potem w IV secie Nafta cały czas prowadziła, a pod koniec wynik 22:21 - Nafciarki, chcecie mnie zabić?! Razz

PostWysłany: Nie 14:55, 11 Mar 2007 Temat postu:

Chyba będę musiała bo inaczej długo nie pożyję, skoro nawet zawodniczki Nafty wyrażnie czyhają na moje życie Razz Bo co to jest, jak nie czysta złośliwość? -> żartuję Razz

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiekTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Forum Klubu Kibica PTPS Piła Strona Główna -> Nafta w LSK Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)