Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto.
Forum Klubu Kibica PTPS Piła Strona Główna

11.03.2006 mecz z Poznaniem !!

PostWysłany: Pią 7:32, 10 Mar 2006 Temat postu:

Nafta zapewne wygra za trzy punkty (3:0 lub 3:1). A co do Kalisza to ciężko będzie żeby coś stracili z Muszyną. W tym tygodniu Grześki wygrały z Mineralnymi 3:2 (mecz był w Muszynie).
Daniel

Dołączył: 03 Lut 2006
Posty: 411

Skąd: Piła

PostWysłany: Pią 8:08, 10 Mar 2006 Temat postu:

Ja licze na wygrana Nafty 3-0 i ze Muszynianka urwie choc jednego seta w Kaliszu o co moze byc ciezko. Ale najwazniejsze jest wygrac 3-0, bo pamietajmy ze za tydzien Kaliszanki graja w Myslenicach gdzie moze byc nawet tiebreak.

PostWysłany: Pią 9:25, 10 Mar 2006 Temat postu:

a my jedziemy do Mielca, gdzie Stal też walczy o pkt.
Muszynianka Grześkom krzywdy nie zrobi, predzej się spodziewam jakis strat setowych Grześkó w Myślenicach.
I tak to wszystko zależy czy Nafta wygra oba mecze po 3-0.
Czego sobie i wszystkim kibicom oraz oczywiście zawodniczką gorąco życze.Smile))

Dlaczego mecz jest o 17?Question?
Pozostałe mecze rozpoczynają się o 18, zwłaszcza interesujący nas mecz Grześków.
Zanim Grześki rozpoczną będą wiedziały co i jak.

PostWysłany: Pią 14:48, 10 Mar 2006 Temat postu:

A co to im da? ze beda widzaly ile jest np po 2 setach albo juz koniec?
nie rozumiem niech drza niech sie obawiaja naszych kochanych nafciarek

PostWysłany: Pią 16:46, 10 Mar 2006 Temat postu: Nafta pirwsza w Lidze całkiem realne..

heh właśnie co im to da!! przecież nafta i tak wygra 3:0 a Grzeski vs. Muszyna będzie 3:2 dla Grzesków trzeba być realistą :/ no więc spoko zajmiemy 1 miejsce w lidze.Exclamation a z poznaniem bedzie 3:0

PostWysłany: Pią 16:47, 10 Mar 2006 Temat postu:

Nafta musi wygrać oba pozostałe mecze 3:0 i liczyc, że Grześki stracą sety. Mysle, że Muszyna nie odda meczu z Kaliszem bez walki i ugrają dziewczyny jakiegoś seta, a chodzi mi po głowie takie przeczucie, że Grześki mogą nawet z Muszyną punkt stracic. Ale to jest tylko gdybanie.

PostWysłany: Pią 17:01, 10 Mar 2006 Temat postu:

Dario_walcz masz racje nafta musi wygrać dwa mecze za 3 pkt i Grześki raczej stracą punkt z muszynianką bo przecież Grześki ostatnio dobrej formy nie prezentują (Grześki - stal mielec 3:1 ale był jeden set, Muszyna - Grześki 2:3 wprawdzie w PP ale wolał bym ten wynik w lidze..) więc Grześki mogą stracić jeden pkt .. Pozdrawiam Klimek Very Happy
Daniel

Posty: 411

Skąd: Piła

PostWysłany: Pią 19:19, 10 Mar 2006 Temat postu:

Ja bede cieszyl sie jesli jutro Muszyna urwie choc jednego seta, Grzeski maja atut wlasnego boiska, no i w pamieci zostaje niedawna przegrana Muszyny z Piastem w Szczecinie do 0.. wiele bardziej prawdopodobne wydaje sie iz Grzeski straca jednago lub 2 sety za tydzien w Myslenicach.